Krátce o Boršovských dobrotách

cupcake

Vítejte na stránkách cukrárny s vlastní výrobnou: Boršovské dobroty. V našich výrobních prostorách pro zákazníky připravujeme produkty jen z těch nejlepších surovin, které odebíráme od prověřených dodavatelů. Není to pouhá fráze, jedná se o naší strategii a přesvědčení, že i laik dokáže rozeznat poctivou práci a „nešizené“ suroviny od strojových výrobků, vyráběných z náhražkových ingrediencí. Při manipulaci se surovinami a výrobky postupujeme v souladu s principy HACCP a dodržujeme přísné hygienické předpisy, abychom Vám připravili vždy jen ty nejlepší a čerstvé pochoutky.

Počátek Boršovských dobrot se datuje od léta roku 2015, kdy jsme se na doporučení několika známých vrhli do podnikání v tomto sladkém oboru. Pro naše zákazníky vyrábíme tradiční i moderní zákusky, podle vlastních rodinných receptů, ale samozřejmě i sladkosti podle přání a fantazie zákazníka. Značnou a velmi oblíbenou část naší produkce tvoří výrobky neobsahující lepek a celozrnné pečivo.

V současnosti provozujeme prodejnu na Lannově třídě 91/51 v Českých Budějovicích.

Podrobnější informace a otevírací dobu obou provozoven najdete na stránce Kontakt.

Na Vaši návštěvu se těší tým Boršovských dobrot!  

Naše standardy

Naše výrobky vyrábíme z těch nejkvalitnějších organických potravin.
cupcake

1. Jen ty nejkvalitnější suroviny

Od  začátku jsme přesvědčeni o tom, že pouze výroba z těch nejkvalitnějších dostupných surovin nám může zajistit přízeň zákazníků a další rozvoj společnosti.

2. Poctivá ruční výroba

Sázíme na sice pomalejší, ale zato osvědčenou ruční výrobu,a generacemi prověřené cukrářské postupy.

3. Vytříbená chuť a zážitek zajištěny

Kombinace čerstvých surovin a absence dochucovadel a jiné  chemie je předpokladem pro plné uspokojení Vašich chuťových pohárků.

4. Ochota, spolehlivost a rychlost dodání

Naším cílem je přání našich zákazníků vyplnit vždy k jejich naprosté spokojenosti, samozřejmostí je spolehlivost, ochota v komunikaci a dodání zboží přesně v dohodnutém termínu.

Galerie produktů

cupcake